Ірена Карпа: кожній громадській організації треба вирости із дитячих трусиків! (відео)

На порталі ГУРТ продовжується висвітлення теми врядування Ми поспілкувались з Іреною Карпою, відомою українською письменницею, співачкою, журналісткою, телеведучою та ще й громадською активісткою, яка поділилась своїми думками стосовно громадської активності, в тому числі діячів культури,  проблем у громадських організаціях, врядування і волонтерства.

ГУРТ: Громадська діяльність: чи потрібно нею займатися та навіщо?

Ірена Карпа: “Як на мене громадська активність – це взагалі єдиний спосіб збудувати громадянське суспільство – так чи інакше, ініціатива має йти від кожного“.


ГУРТ: Чи займаєтесь Ви самі громадською діяльністю? 

Ірена Карпа“Я підтримую радісну будь-яку притомну ініціативу, незалежно буде це стосуватись озеленення, чи якихось молодіжних кредитів на житло, чи захисту української мови, чи фінансування освіти, тобто будь-що, що мені зрозуміло як людині, як громадянину…”


ГУРТ: Чому Ваші колеги по цеху культури та мистецтва, переважно, не такі свідомі та суспільно активні?

Ірена Карпа“Бо просто в нас немає ніякого цеху, напевне через те… Може, хтось відчуває, що він такий митець, що має тільки про “бабочки і лютіки” писати і не має бути заангажований”.


ГУРТ: Що ми разом можемо зробити, щоб тема врядування стала більш важливою та зрозумілою у суспільстві? 

Ірена Карпа: ”Громадським організаціям, щоб настав якийсь ефект у врядуванні держави, треба донести до кожного, що твій голос важливий, що ти сильний”.


ГУРТ: Що б Ви побажали громадським організаціям?

Ірена Карпа: ”Громадські організації пам’ятайте, що Ви, перш за все, люди, що Ви круті, що в усіх є яйця, що є сила і треба організуватися, просто зібратися гуртом, не думати про те хто є лідер, хто самець альфа, хто омега, а пам’ятати про те, що для нас найголовнішим є успіх справи, тільки тоді Вам на небі чи, у що Ви там вірите, поставиться галочка”. 

Спілкувалась: Любов Єремічева

Відео: Віталій Ніщименко

 

Долучайтесь до дискусій та обговорень теми врядування на порталі ГУРТ! Слідкуйте за останніми оновленнями із теми врядування за цим лінком:  Місяць врядування на порталі ГУРТ: долучайтеся! 

 

UNDEF
UNDEF